Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Domain
bo: དྲ་མིང
