Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Domain
da: Domæne

en: Search engine
da: Søgemaskine

en: Engine
da: Maskine

en: This is a verification page.
da: Dette er en bekræftelsesside.

en: Add, change or remove verifications for your site.
da: Tilføj, ret eller fjern verifikationer for dit site.

en: Add verification
da: Tilføj verifikation

en: Verifications
da: Verifikationer
