Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Google
eo: Guglo
