Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
fi: Vahvistaa sivuston omistajuuden hakukoneiden käyttöön.
