Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Domain
gl: Dominio
