Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Domain
ka: დომენი
