Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Domain
ku: دۆمەین
