Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Domain
pl: Domena

en: Search engine
pl: Wyszukiwarka

en: Engine
pl: Silnik

en: This is a verification page.
pl: To jest strona weryfikacji.

en: Verification META tag
pl: META znacznik weryfikacyjny

en: Upload an existing verification file
pl: Załaduj istniejący plik weryfikacyjny

en: If you have been provided with an actual file, you can simply upload the file.
pl: Jeżeli zostałeś zaopatrzony w aktualny plik, możesz po prostu go załadować.

en: Verification file
pl: Plik weryfikacyjny

en: The name of the HTML verification file you were asked to upload.
pl: Nazwa pliku weryfikacyjnego HTML o którego załadowanie zostałeś poproszony.

en: Verification file contents
pl: Zawartość pliku weryfikacyjnego

en: The verification file import failed, because the file %filename could not be read.
pl: Import pliku weryfikacyjnego nie powiódł się, ponieważ plik %filename nie mógł być odczytany.

en: Verification for %engine has been deleted.
pl: Weryfikacja dla %engine została usunięta.

en: Verification for %engine deleted.
pl: Weryfikacja dla %engine usunięta.

en: Custom verification
pl: Dostosowana weryfikacja

en: Verifies ownership of a site for use with search engines.
pl: Weryfikuje właściciela witryny w wyszukiwarkach.

en: Verification page
pl: Strona weryfikacyjna

en: Add, change or remove verifications for your site.
pl: Dodaj, zmień lub usuń weryfikację dla swojej witryny.

en: Meta tag
pl: Meta znacznik

en: The file %filename is already being used in another verification.
pl: Plik %filename jest już w użyciu przez inną weryfikację.

en: This is a verification page for the !title search engine.
pl: To jest strona weryfikacyjna dla wyszukiwarki !title.

en: Add verification
pl: Dodaj weryfikację

en: This is the full meta tag provided for verification. Note that this meta tag will only be visible in the source code of your <a href="@frontpage">front page</a>.
pl: To jest pełny meta znacznik dostarczony dla weryfikacji. Zauważ, że ten meta znacznik będzie widoczny w kodzie źródłowym twojej <a href="@fronpage">strony głównej</a>.

en: Verification saved.
pl: Weryfikacja zapisana.

en: Verifications
pl: Weryfikacje
