Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය
