Mega Slider (MD Slider) (1.5.0) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Create
cy: Creu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Clone
cy: Clôn
