Mega Slider (MD Slider) (1.5.0) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Create
da: Opret

en: Bottom
da: Bund

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Clone
da: Klon

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: About
da: Om

en: Top center
da: Top midt

en: Bottom center
da: Bund midt

en: Alternative text
da: Alternativ tekst

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
da: Dette maskinlæsbare navn er allerede i brug. Det skal være unikt.
