Mega Slider (MD Slider) (1.5.0) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Top
et: Ülesse

en: Add
et: Lisa

en: Create
et: Loo

en: Bottom
et: Alumine

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Clone
et: Klooni

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: About
et: Programmist

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
et: Selline süsteemne nimetus on juba kasutusel. Nimi peab olema unikaalne.
