Mega Slider (MD Slider) (1.5.0) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Top
is: Toppur

en: Add
is: Bæta við

en: Create
is: Stofna

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Clone
is: Klóna

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
