Mega Slider (MD Slider) (1.5.0) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Top
ka: ზედა

en: Add
ka: დამატება

en: Create
ka: შექმნა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
