Mega Slider (MD Slider) (1.5.0) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Top
lv: Augša

en: Add
lv: Pievienot

en: Create
lv: Izveidot

en: Bottom
lv: Apakša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Clone
lv: Klonēt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: About
lv: Par

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lv: Šis mašīnlasāmais nosaukums jau tiek lietots. Tam jābūt unikālam.
