Mega Slider (MD Slider) (1.5.0) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: px
pl: pikseli

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Top
pl: Góra strony

en: Add
pl: Dodaj

en: Create
pl: Utwórz

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Clone
pl: Klonuj

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Slider
pl: Suwak

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Border style
pl: Styl ramki

en: About
pl: O stronie

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
pl: Podana nazwa wewnętrzna jest już w użyciu. Musi być ona unikalna.

en: Show thumbnail
pl: Pokaż miniaturkę

en: Pause On Hover
pl: Zatrzymaj po najechaniu myszką
