Mega Slider (MD Slider) (1.5.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Top
fa: بالا

en: Add
fa: افزودن

en: Create
fa: ایجاد

en: Bottom
fa: پایین

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Clone
fa: تکثیر سازی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Bottom right
fa: پائین راست

en: Bottom left
fa: پائین چپ

en: About
fa: درباره

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
fa: نام قابل فهم وسط ماشین در حال حاضر استفاده می‌شود. باید منحصر به فرد باشد.
