Mega Slider (MD Slider) (1.5.1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে
