Mega Slider (MD Slider) (1.5.1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Top
he: עליון

en: Add
he: הוספה

en: Create
he: יצירה

en: Bottom
he: למטה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Clone
he: שכפול

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: About
he: אודות

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי
