Mega Slider (MD Slider) (1.5.1) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Create
hr: Stvori

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: About
hr: Opis

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hr: Stroju-čitljiv naziv se već koristi. Mora biti jedinstven.
