Mega Slider (MD Slider) (1.5.1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Top
lt: Viršus

en: Add
lt: Pridėti

en: Create
lt: Kurti

en: Bottom
lt: Apačia

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: About
lt: Apie

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lt: Toks mašinoms suprantamas pavadinimas jau naudojamas. Jis turi būt unikalus.
