Mega Slider (MD Slider) (1.5.1) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Top
ru: Вверху

en: Add
ru: Добавить

en: Create
ru: Создать

en: Bottom
ru: Снизу

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Clone
ru: Клонировать

en: ms
ru: мс

en: Get file
ru: Получить файл

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Border style
ru: Тип рамки

en: About
ru: Информация

en: Add Image
ru: Добавить изображение

en: Full width
ru: На всю длину

en: Top center
ru: Вверху в центре

en: Bottom center
ru: Внизу в центре

en: Alternative text
ru: Альтернативный текст

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ru: Данное машинное имя уже существует. Оно должно быть уникальным.
