Mega Slider (MD Slider) (1.5.1) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Top
sk: Navrch

en: Add
sk: Pridať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Clone
sk: Klonovať

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: About
sk: Informácie o

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
sk: Tento strojovo čitateľný názov sa už používa. Musí byť jedinečný.
