Mega Slider (MD Slider) (1.5.1) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Top
vi: Đầu

en: Add
vi: Thêm

en: Create
vi: Tạo

en: Bottom
vi: Cuối

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Clone
vi: Nhân bản

en: ms
vi: mili-giây

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: About
vi: Giới thiệu

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
vi: Tên nội bộ này đã được sử dụng. Nó không được phép trùng lặp.
