Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Create
af: Skep
