Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
