Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Top
be: Верх

en: Add
be: Дадаць

en: Create
be: Стварыць

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
be: Гэтае машыначытаемае імя ўжо выкарыстоўваецца. Выкарыстайце ўнікальнае.
