Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Top
bo: འགོ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Left
bo: གཡོན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག
