Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: About
br: Diwar-benn
