Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Clone
bs: Klon
