Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Top
eu: Goian

en: Add
eu: Gehitu

en: Create
eu: Sortu

en: Bottom
eu: Behean

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Clone
eu: Klonatu

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: About
eu: (r)i buruz

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian
