Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Add
fi: Lisää

en: Create
fi: Luo

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: About
fi: Tietoja

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
fi: Koneellisesti luettava nimi on jo käytössä. Sen pitää olla uniikki.
