Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
