Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Border style
nl: Randstijl

en: About
nl: Over

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nl: De systeemnaam is al in gebruik. Deze moet uniek zijn.

en: Show thumbnail
nl: Miniatuurweergave tonen
