Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Top
oc: Naut

en: Add
oc: Apondre

en: Create
oc: Crear

en: Bottom
oc: Bas

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Clone
oc: Clonar

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
oc: Lo nom legible-per-la-maquina ja es essent utilizat. Deu èsser unic.
