Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
