Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Create
sq: Krijo

en: About
sq: Informacione
