Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Top
tr: En üst

en: Add
tr: Ekle

en: Create
tr: Oluştur

en: Bottom
tr: Alt

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Clone
tr: Kopya

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: About
tr: Hakkında

en: Top center
tr: Üst orta

en: Bottom center
tr: Alt orta

en: Alternative text
tr: Alternatif metin

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
tr: Okunabilir makine adı kullanılmakta. Benzersiz başka bir ad kullanın.
