Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: About
ug: ھەققىدە
