Mega Slider (MD Slider) (1.5.3) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Top
gl: Superior

en: Add
gl: Engadir

en: Create
gl: Crear

en: Bottom
gl: Botón

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Clone
gl: Clonar

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Slider
gl: Deslizador

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: About
gl: Información

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
gl: O nome de sistema xa está en uso. Debe ser único
