Mega Slider (MD Slider) (1.5.3) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Top
hu: Teteje

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Create
hu: Létrehozás

en: Bottom
hu: Alja

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Clone
hu: Klónozás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Slider
hu: Csúszka

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: About
hu: Leírás

en: Add Image
hu: Kép hozzáadása

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hu: Ez a programok által használt név már használatban van, ezért másikat kell választani.

en: Show thumbnail
hu: Bélyegkép mutatása
