Mega Slider (MD Slider) (1.5.3) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Add
jv: Tambah

en: Create
jv: Gawé

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
jv: Jeneng kewaca-mesin uwis ānā sing nganggo. Jeneng iki kudu unik.
