Mega Slider (MD Slider) (1.5.3) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Top
km: កំពូល

en: Add
km: បន្ថែម

en: Create
km: បង្កើត

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន ត្រូវ​បាន​ប្រើ​រួចហើយ ។ វា​ត្រូវតែ​ប្លែក​ពី​គេ ។
