Mega Slider (MD Slider) (1.5.3) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: About
ps: په اړه
