Mega Slider (MD Slider) (1.5.3) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Update
pt: Atualizar

en: Top
pt: Superior

en: Add
pt: Adicionar

en: Create
pt: Criar

en: Bottom
pt: Inferior

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Clone
pt: Clonar

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Top right
pt: Direita em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: About
pt: Sobre

en: Top center
pt: Superior Central

en: Bottom center
pt: Base Central

en: Alternative text
pt: Texto alternativo

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
pt: O nome de máquina já esta em uso. Ele deve ser exclusivo.

en: My Awesome Module
pt: Meu Módulo Incrível
