Mega Slider (MD Slider) (1.5.4) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Create
ne: सिर्जना

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
