Mega Slider (MD Slider) (1.5.4) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Top
cs: Nahoru

en: Add
cs: Přidat

en: Create
cs: Vytvořit

en: Bottom
cs: Dole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Clone
cs: Klonovat

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: About
cs: Popis

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
cs: Strojově čitelný název musí být jedinečný. Tento se již používá.
