Mega Slider (MD Slider) (1.5.4) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Create
eo: Kreu
