Mega Slider (MD Slider) (1.5.4) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Top
ja: トップ

en: Add
ja: 追加

en: Create
ja: 作成

en: Bottom
ja: ボトム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Clone
ja: 複製

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: About
ja: アバウト

en: Add Image
ja: 画像の追加

en: Top center
ja: トップ 中央

en: Bottom center
ja: ボトム 中央

en: Alternative text
ja: 代替テキスト

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ja: このシステム内部名称は既に利用されています。固有の名前を指定してください。
