Mega Slider (MD Slider) (1.5.4) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: px
mn: пиксел

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Top
mn: Дээд

en: Add
mn: Нэмэх

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
